Hur kan vi hjälpa dig?

Vi finns här för att hjälpa dig. Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra regioner och administration. Klicka på Frågor & Svar i menyn för att se våra vanliga frågor.  

Du kan även besöka oss hos någon av våra butiker! Klicka här för att se vart vi finns.

Maila oss på info@ergonomi.se.

 

 

Stockholm - Telefon vx 08-32 66 70

Maria Kunosson
Butik/produktansvarig
Hornsgatan utställning
maria@ergonomi.se
08-410 325 66

Camilla Hejdenberg
leg. sjukgymnast
Hornsgatan utställning
camilla.hejdenberg@ergonomi.se
08-410 325 64

Louise Beckman 
leg. fysioterapeut 
Karlavägen Utställning
louise.beckman@ergonomi.se
Tel: 08-410 325 63

Anna Westergren
leg. sjukgymnast
Karlavägen Utställning
anna.westergren@ergonomi.se
Tel: 08-410 325 68

Stefan Ottosson
Webshop/kundrelationer
Karlavägen utställning
stefan@ergonomi.se
08-410 325 67

 

Webshop support

Stefan Ottosson 
stefan@ergonomi.se
08-410 325 67

Administrationen Ergohuset 

Carina Robertsson 
Inköp/Fakturering 
carina@ergonomi.se
08-410 325 62

Lotta Lantz
Ekonomi
lotta@ergonomi.se
08-410 325 65

Faktura adress:
Ergohuset ERMI AB
Hornsgatan 134
117 28 Stockholm

Skåne - Telefon vx 040-57 86 00

John Eriksson
VD
john@ergonomi.se
040-631 3442

Per Flaum
Försäljningschef
per.flaum@ergonomi.se
040-631 3444 

Helén Rydström
leg. sjukgymnast/produktansvarig
helen.rydstrom@ergonomi.se
040-631 3441 

Micael Andreasson
Ergonomikonsult/Undersköterska 
micael@ergonomi.se
040-631 3443
0708-300944

Martin Johansson
Tekniker
martin.johansson@ergonomi.se
040-631 3447

Magnus Törnberg 
Lager/logistikansvarig
lager@ergonomi.se
040-631 3445